ACAN - výroba tříměsíčních kalendářů a čtyměsíčních kalendářů


Zboží z kategeorií (STOLNÍ KALENDÁŘE, NÁSTĚNNÉ KALENDÁŘE, DIÁŘE a NOVOROČENKY pro rok 2021) je VYPRODÁNO
K dispozici je omezené množství TŘÍMĚSÍČNÍCH a ČTYŘMĚSÍČNÍCH nástěnných kalendářů.

TIP: věděli jste, že pro vás vyrobíme firemní poznámkové bloky (lepené i s vazbou TWIN) dle vašeho přání?Výroba tříměsíčních kalendářů

Tříměsíční kalendáře 2021

Tříměsíční kalendáře s twin-wire vazbou a skládané tříměsíční kalendáře. Kalendář přímo od výrobce.

Výroba čtyřměsíčních kalendářů

Čtyřměsíční kalendáře 2021

Čtyřměsíční skládané kalendáře (bloky s lepenou vazbou). Kalendář vhodný pro dopravce.

Nástěnné tématické kalendáře

Nástěnné tématické kalendáře 2021

On-line katalog nástěnných tématických kalendářů dělených dle kategorií s možností potisku.

Stolní kalendáře

Stolní kalendáře 2021

Nabídka stolních kalendářů řazených dle kategorií. On-line kalkulace výroby kalendářů včetně potisku.

Diáře

Diáře 2021

Týdenní díáře i denní diáře. Mnoho variant velikostí. Všechny diáře Vám nabízíme s možností exklusivní ražby nebo potisku.

Firemní poznámkové bloky

Poznámkové bloky pro Vás vyrábíme v mnoha variantách přesně dle vašeho přání. Grafické zpracování firemních poznámkových bloků nám můžete dodat ve formě tiskových dat, případně pro vás grafický návrh zpracujeme!

Dle zpracování lze firemní poznámkové bloky dělit na: Všechny firemní poznámkové bloky lze připravit pro pohodlnější vkládání do pořadačů - můžeme pro Vás v bloku vyvrtat dva otvory (v případě bloků s lepenou vazbou o formátu A5), případně čtyři otvory (v případě bloků s lepenou vazbou o formátu A4 nebo A5).

Standardně vyrábíme bloky o počtu 50ti listů / blok, minimální odběr je 100 kusů bloků. Neváhejte nás kontaktovat za účalem poptávky výroby poznámkových bloků s Vaším logem.

V poptávce prosím uveďte: Poptávku na výrobu poznámkových firemních bloků prosím zasílejte na email bulankova@acan.cz. Online kalkulaci výroby firemních pozámkových bloků vč. možnosti zaslání objednávky naleznete na našich stránkách firemnibloky.cz.

Fotogalerie vnitřních listů poznámkového bloku. I takto mohou Vaše firemní bloky vypadat.

Firemní poznámkový blok formát A5, řádkovaný, vazba twin-wire horní Firemní poznámkový blok formát A5, čtverečkovaný, lepená vazba, vrtání pro pořadač na 2 otvory Firemní poznámkový blok formát A4, řádkovaný, lepená vazba, vrtání pro pořadač na 4 otvory Firemní poznámkový blok formát A5, čtverečkovaný, vazba twin-wire boční