ACAN - výroba tříměsíčních kalendářů a čtyměsíčních kalendářů


Prodej nástěnných tématických kalendářů, stolních kalendářů, diářů a novoročenek je
pro rok 2023/24 UKONČEN.


TIP: věděli jste, že pro vás vyrobíme firemní poznámkové bloky (lepené i s vazbou TWIN) dle vašeho přání?Výroba tříměsíčních kalendářů

Tříměsíční kalendáře 2024

Tříměsíční kalendáře s twin-wire vazbou a skládané tříměsíční kalendáře. Kalendář přímo od výrobce.

Výroba čtyřměsíčních kalendářů

Čtyřměsíční a šestiměsíční kalendáře 2024

Čtyřměsíční a šestiměsíční skládané kalendáře. Kalendář vhodný pro dopravce.

Nástěnné tématické kalendáře

Nástěnné tématické kalendáře 2024

On-line katalog nástěnných tématických kalendářů dělených dle kategorií s možností potisku.

Stolní kalendáře

Stolní kalendáře 2024

Nabídka stolních kalendářů řazených dle kategorií. On-line kalkulace výroby kalendářů včetně potisku.

Diáře

Diáře 2024

Týdenní díáře i denní diáře. Mnoho variant velikostí. Všechny diáře Vám nabízíme s možností exklusivní ražby nebo potisku.

Firemní poznámkové bloky

Poznámkové bloky pro Vás vyrábíme v mnoha variantách přesně dle vašeho přání. Grafické zpracování firemních poznámkových bloků nám můžete dodat ve formě tiskových dat, případně pro vás grafický návrh zpracujeme!

Dle zpracování lze firemní poznámkové bloky dělit na: Všechny firemní poznámkové bloky lze připravit pro pohodlnější vkládání do pořadačů - můžeme pro Vás v bloku vyvrtat dva otvory (v případě bloků s lepenou vazbou o formátu A5), případně čtyři otvory (v případě bloků s lepenou vazbou o formátu A4 nebo A5).

Standardně vyrábíme bloky o počtu 50ti listů / blok, minimální odběr je 100 kusů bloků. Neváhejte nás kontaktovat za účalem poptávky výroby poznámkových bloků s Vaším logem.

V poptávce prosím uveďte: Poptávku na výrobu poznámkových firemních bloků prosím zasílejte na email bulankova@acan.cz. Online kalkulaci výroby firemních pozámkových bloků vč. možnosti zaslání objednávky naleznete na našich stránkách firemnibloky.cz.

Fotogalerie vnitřních listů poznámkového bloku. I takto mohou Vaše firemní bloky vypadat.

Firemní poznámkový blok formát A5, řádkovaný, vazba twin-wire horní Firemní poznámkový blok formát A5, čtverečkovaný, lepená vazba, vrtání pro pořadač na 2 otvory Firemní poznámkový blok formát A4, řádkovaný, lepená vazba, vrtání pro pořadač na 4 otvory Firemní poznámkový blok formát A5, čtverečkovaný, vazba twin-wire boční